ART / Lithographs / Litographs 16129048
nr 1612 9048
Nicholas Hondrogen
(1952-2007), USA
Nicholas Hondrogen (1952-2007), USA. Mapp med 6 st litografier. Signed, numbered 15/80, dated 1974. Sheet: 50x65 cm, oramade lösa blad,
LITOGRAPHS, Mapp med 6 st litografier. Signerad, numrerad 15/80, daterad 1974. Bladets mått: 50x65 cm, oramade lösa blad
Nicholas Hondrogen, amerikansk artist born 1952, dead 2007.
700
SEK 300
Monday April 15 2024
at 18:11:12
11/4 20:57:26
Nicholas Hondrogen
Read more about Nicholas Hondrogen